Wypożyczalnia odkurzaczy piorących, myjek, szorowarek oraz innych urządzeń do czyszczenia i sprzątania Katowice Karcher, Śląsk

Dowozimy odkurzacz we wskazane miejsce. Zadzwoń +48 796 738 550.

Najtańszy na Śląsku wynajem

 

Odkurzacz piorący Karcher służy on do prania dywanów, tapicerek samochodowych i wielu innych elementów. Prosto, skutecznie i co najważniejsze szybko pomoże usunąć nawet najbardziej uciążliwe plamy. Łatwy w użyciu oraz wydajny Karcher Puzzi 100 to najlepsze urządzenie do usuwania nawet najbardziej uciążliwych plam. Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wypożyczyć odkurzacz piorący i wykonywać pranie dywanów, tapicerki w dowolnym miejscu i czasie.

Cena najmu zawiera:

  • odkurzacz piorący Karcher,
  • dysze do prania tapicerki,
  • dysza do prania dywanów,
  • szkolenie z zakresu obsługi urządzenia,
  • instrukcję obsługi.

Oferujemy Państwu również możliwość zakupu środków czyszcząco – piorących

 

Myjka ciśnieniowa to urządzenie służy do czyszczenia: elewacji, kostki brukowej, tarasów, maszyn, części. Ma również szerokie zastosowanie w przemyśle.

Szorowarki jednotarczowe to urządzenia przeznaczone do doczyszczania posadzek przemysłowych, betonowych oraz gresu. Dzięki dużej sile nacisku oraz bardzo precyzyjnemu działaniu umożliwia dotarcie w trudne miejsca oraz usunięcie bardzo uporczywych zabrudzeń.

Istnieje możliwość pracy z różnego rodzaju padami, szczotkami oraz melaminą, która z racji braku konieczności używania środków chemicznych jest hitem w przemyśle czystościowym od kilku lat.

 

 

 

Narzędzia na wynajem

Vik Cookies Policy

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz ich użycie. Więcej informacji